Tutustu valmiisiin Kimara-kohteisiin

Tutustu Kimaran valmiisiin kohteisiin. Selaa hirsitalojen ja -huviloiden kuvagallerioita, lue Kimaran rakentajatarinoita tai tutustu menestyksekkäsiin messukohteisiimme. Parhaiten uusiin Kimara-kohteisiimme pääset tutustumaan esittelymökeissä ympäri Suomen. Muista myös lähialueesi taloesittelyt, joissa näet valmiita tai vielä rakenteilla olevia kohteita lähellä sinua. Ota yhteyttä Kimara-myyjiimme, niin pääset tutustumaan rakenteilla oleviin kohteisiin.

Vantaa, K-Rauta 75

Kimara 55, 135 x 170 lamellihirsi

K-Rauta 75 Vanha Porvoontie 243 01380 VANTAA Talomyyjä: Ilkka Oksanen puh. 020 775 7571, 0400 501 747 ilkka.oksanen@k-rauta.fi

Tutustu

Espoo, K-Rauta Espoon keskus

Kimara 52 saunamökki 95 mm höylähirrestä

K-Rauta Espoon Keskus Nimismiehenpelto 3 02770 ESPOO Talomyyjä: Mia Holi p. 040 530 3597 mia.holi@k-rauta.fi

Tutustu

Turku, K-Rauta Skanssi

Kimara 56 B huvila 135 mm lamellihirrestä

K-Rauta Skanssi Mustionkatu 1 20750, TURKU Talomyyjä: Jari Lammi Puh. 0500 225 292 jari.lammi@spkoti.fi 

Tutustu

Tampere, K-Rauta Rauta-Otra Nekala

Kimara 45 saunamökki 135 mm lamellihirrestä

K-Rauta Rauta-Otra Nekala Viinikankatu 38 33400 TAMPERE Talomyyjä: Tero Suomela Puh. 040 742 4801 tero.suomela@k-rauta.fi

Tutustu

Imatra, K-Rauta Rautapertti

Kimara 47

K-Rauta Rautapertti Kartanonkatu 12 55120 IMATRA Talomyyjä: Antti Soljasalo Kartanonkatu 12 55120 Imatra puh. 0400 407 446 antti.soljasalo@k-rauta.fi

Tutustu

Varkaus, K-Rauta Malinen

Kimara 29, 113 × 195 lamellihirsi

K-Rauta Malinen Talomyyjä: Raimo Makkonen Käsityökatu 30 78200 VARKAUS puh. 044 559 7541 raimo.makkonen@rautia.fi

Tutustu

Oulu, K-Rauta Ojan Rauta

Kimara 45, saunamökki 135 mm lamellihirrestä

K-Rauta Ojan Rauta Tapsitie 5 90620 OULU Talomyyjä: Rami Suorsa puh. 040 502 8568 rami.suorsa@ojanrauta.com

Tutustu

Oulu, K-Rauta Äimärautio

Kimara 47

K-Rauta Äimärautio Äimätie 2, 90400 OULU Talomyyjä Ilpo Bragge puh. 0500 688 418 ilpo.bragge@k-rauta.fi

Tutustu